Jim Butcher “Fool Moon”

Jim Butcher “Fool Moon”. 2009

Nii, Jim Butcheri Dresdeni-sari kuulub kindlasti rubriiki “quilty pleasure”, sest erinevalt paljudest teistest blogis mainitud raamatutest tilgub mu süda Butcheri teoseid tellides verd – tegu on ikkagi puhtalt ajaviitekirjandusega, mida teist korda ehk isegi kätte ei vötaks (aga korra lugeda tahaks siiski ja raamatukogu lahtiolekuajad on pannud paika keegi, kes tööl käima ei pea). Kella kuueni? Sel ajal saan ma ülemuselt veel viimast söimu tee peale kaasa….

Igatahes oli see järjekordne löbus lugemine. Harry Dresdenil on löpuks ometi mingi armuelu, aga tema hea söbranna ei tee temaga mingit tegemist. See ajab teda segadusse. Aga önneks toob järjekordne mörvalugu vanad söbrad jälle kokku. Tundub, et mörvariks on libahunt ning Harry leiab end seekord karvaste neljajalgsete kurjast maailmast, kus erinevad grupeeringud (jälle) ta köri kallale kipuvad. Action kestab ning vaene köhn völur peab haavatu ja näljasena päevade kaupa vaenlas(t)ega vöitlema… ja vahepeal selgusele jöudma, kelle vastu ta tegelikult üldse vöitleb.

Tempokas kriminull hoiab pinget löpuni üleval, vahepeal pakub Butcher häid teravmeelseid lauseid ja kellele ei meeldiks völur, kes tahab küll olla niisama laisk nagu me köik (sarnasus lugejaga on alati hea asi), aga samal ajal otsustab siiski öiget asja ajada?

Üks kommentaar “Jim Butcher “Fool Moon”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s